7. generace

6. generace

5. generace

4. generace

  • Abeles Josef
  • Barešová Johana (* ?.?.1846, Pacov, č. 38)
  • Beneš Václav († před 11.2.1906)
  • Bílý Václav
  • Bolfová Terezie (* 12.10.1844, Pacov, č. 292)
  • Čermák Linhart (* okolo 1826, Červená Řečice?)
  • Černý František
  • Čulík Jan (* okolo 1810)
  • Čulíková Anna (* okolo 1824)
  • Čulíková Eleonora (* 7.2.1827, Pacov, č. 254)
  • Čulíková Johana (* 20.5.1836, Pacov, č. 254)
  • Doubová Božena
  • Hanzl ?
  • Hošek Augustin (* 13.?.1839, Roučkovice, č. 5) († 27.9.1904, Pacov, č. 224)
  • Hošek František Jan (* 13.11.1836, Roučkovice, č. 5)
  • Hošek Jan (* Roučkovice)
  • Hošková Eleonora (* 16.5.1832, Roučkovice, č. 5)
  • Chocová Marie (* 27.8.1873, Německá Bříza, (dříve Bříza, nyní Česká Bříza)?)
  • Chvatlinová Aloisie (* 3.6.1874, Přerov nad Labem - Nový Přerov)
  • Jebavá Anna (* 8.10.1846)
  • Kapal ?
  • Karlíková? Kateřina (* Strženec č.9)
  • Katz Karoline
  • Kolář Karel (* 29.6.1855)
  • Langrová Anna
  • Lederer Jakob
  • Nimč Aloisius (* 7.1.1872, Lysá nad Labem 50) († 8.1.1872, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Jan (* 19.4.1875, Lysá nad Labem 50) († 20.5.1877, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Jan (* 3.11.1864, Lysá nad Labem 50) († 11.7.1865, lysá nad Labem 50)
  • Nimč Josef (* 6.8.1866, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Vojtěch (* 26.11.1869, Lysá nad Labem 50)
  • Pípal Josef (* 20.5.1832, Litohošť, č. 14)
  • Pokorný Antonín (* 20.5.1824, Pacov, č. 230)
  • Ryba Jan († před 6.5.1914)
  • Sršeň ?
  • Stein Žofie (* Teplice)
  • Stejskalová Teresia (* okolo 1811)
  • Sůva Martin (* 10.11.1834, Dol u Pošné, č. 1) († před 1870)
  • Šimáňová Terezie (* Planá) († před 6.5.1914)
  • Šoral Johann (Jan) (* 30.6.1866, Malesice)
  • Šoralová Barbora
  • Štrosová Kateřina (* 24.11.1856, Třtí, č.7)
  • Třeský Josef († 1.3.1852)
  • Ulverová Anna (* 2.9.1861)
  • Václavík František (* 20.2.1842, Mříčná) († 28.7.1907, Praha V, č. 248)
  • Veselá Helena (* ?.?.1845) († 18.9.1869, Pacov, č. 34)
  • Vršecký František (* 15.9.1854, Větrov, č. 10)
  • ? ? († 8.2.1855, Čeloveč (Klagenfurt?))
  • ? Rosa († 26.9.1855)

3. generace

  • Abelesová Fritzi (Bedřiška) (* 28.7.1880, Hříškov u Loun)
  • Benešová Kateřina (* 11.4.1879, Nové Zámky, 9 (okr. Nymburk)) († 6.7.1964, Praha)
  • Bílá Maria (* 27.1.1895, Malesice č. 38)
  • Coufalová Aloisie
  • Černá Barbora (* 13.5.1900, Praha - Záběhlice č. 31)
  • Hanzl František
  • Hanzlová ?
  • Hanzlová Marie
  • Hošek Antonín Jan (* 14.5.1866, Pacov, č. 38) († 23.6.1868, Pacov, č. 38)
  • Hošek František (* 14.11.1870, Pacov, č. 55) († 15.4.1946, Pacov)
  • Hošek František Matěj (* 12.2.1880, Pacov, č. 345) († 15.5.1881, Pacov, č. 345)
  • Hošek Jan (* 14.11.1869, pacov, č. 100) († 14.11.1869, pacov, č. 100)
  • Hošek Jan (* 12.5.1874, Pacov, č. 44) († 30.7.1877, Pacov, č. 345)
  • Hošek Jindřich (* 12.7.1882, Pacov, č. 43) († 14.11.1882, Pacov, č. 43)
  • Hošek Josef (* 5.11.1876, Pacov, č. 345) († 12.9.1877, Pacov, č. 345)
  • Hošek Jozef (* 19.3.1873, Pacov, č. 38) († 8.9.1878, Pacov, č. 345)
  • Hošek mrtvě narozený (* 13.4.1886, Pacov, č. 86) († 13.4.1886, Pacov, č. 86)
  • Hošek Vácslav (* 27.9.1879, Pacov, č. 37)
  • Hošková Emilie (* 29.9.1868, Pacov, č. 38)
  • Hošková Jozefa (* 19.2.1871, Pacov, č. 38)
  • Hošková Julie (* 14.5.1869, Pacov, č. 34) († 21.12.1869, Pacov, č. 34)
  • Hošková Kateřina (* 25.11.1870, Pacov, č. 243) († 13.12.1870, Pacov, č. 243)
  • Hošková Marie (* 28.1.1878, Pacov, č. 345) († 6.10.1878, Pacov, č. 345)
  • Hošková Terezie (* 25.2.1875, Pacov, č. 328) († 27.10.1878, Pacov, č. 345)
  • Jedličková Emilie
  • Kapalová Božena
  • Kapalová Růžena (* 20.10.1910, Miškovice)
  • Kolářová Anna (* 10.7.1883, Smradovna, č. 3 (dnes Bílichov))
  • Krailová Marie
  • Květoň ?
  • Lederer Ludvík (* 26.6.1873, Rokycany)
  • Maštalíř Antonín
  • Nimč Antonín (* 7.4.1904, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč František (* 17.10.1908, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Josef (* 26.6.1898, Lysá nad Labem, č. 50) († 29.10.1964, Praha 8 - Libeň, Bulovka)
  • Nimč Ludvík
  • Nimč Václav (* 15.12.1901, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Václav (* 13.4.1900, Lysá nad Labem 50) († 17.10.1900, Lysá nad Labem 50)
  • Nimč Vojtěch (* 19.7.1894, Lysá nad Labem 50)
  • Nimčová Anežka (* 30.9.1906, Lysá nad Labem 50)
  • Nimčová Anna (* 31.5.1896, Lysá nad Labem 50)
  • Nimčová Marie
  • Ryba Josef (* 1.7.1882, Plzeň č.30)
  • Smyčka Jan
  • Sršeň Antonín (* 4.4.1892, Praha - Podolí č. 51)
  • Stehlíková Anna
  • Šimonová Anna (* Pacov)
  • Šoral František Seraf. (* 14.7.1894, Malesice č. 38) († okolo 14.7.1894, Malesice č. 38)
  • Šoral Jaroslav
  • Šoral Johann (* 3.12.1891, Malesice č. 7)
  • Šoral Josef
  • Šoral Václav
  • Šoralová Agnes (Anežka) (* 22.10.1896, Malesice, č. 38) († 28.3.1977, Praha 10 - Vinohrady, Šrobárova 50)
  • Šoralová Maria (* 11.7.1893, Malesice č. 38) († okolo 11.7.1893, Malesice č. 38)
  • Šoralová Marie (* 7.8.1895, Malesice č. 38) († 13.12.1895, Malesice č. 38)
  • Šormová Marie
  • Václavík Jaroslav (* 28.3.1879, Kruh, č. 32) († 3.11.1952)
  • Vršecká Anastasie
  • Vršecká Josefa (* 18.3.1885, Hojšín, č. 3 (u Kamýku n. Vltavou)) († 19.12.1957, Rakovník)
  • Vršecký František (* okolo 1879, Hojšín, č. 3) († 15.4.1930, Praha, 499, všeobecná nemocnice)

Generace prarodičů

Generace rodičů

Generace hlavní osoby

Generace dětí hlavní osoby

Osoby mimo hlavní strom





Výsledky hledání
0
Hledání osob podle části jména:
7   6   5   4   3   2   1   0   -1  
Copyright  ©  2009 - 2016   david.lenskydator3.cz   David Lenský
tested on SeaMonkey 2.40,  Firefox 45